میکروکنترلر STM32L051C8T6
میکروکنترلر STM32L051C8T6
Description:
  • Package/Case: LQFP-48
  • Core: ARM Cortex M0+
  • Program Memory Size: 64 kB
  • Data Bus Width: 32 bit
  • ADC Resolution: 12 bit
  • Maximum Clock Frequency: 32 MHz
  • Number of I/Os: 37 I/O
  • Data RAM Size: 8 kB
  • Supply Voltage – Min: 1.8 V
  • Supply Voltage – Max: 3.6 V
*  پرداخت آنلاين غير فعال است - سفارش خود را ثيت و نهايي بفرماييد.
(دیدگاه کاربر 1)
246,000 تومان
250 در انبار (فعال برای پیش سفارش)
توضیحات
میکروکنترلر STM32L051C8T6
میکروکنترلر STM32L051C8T6
دیتاشیت
Description:
  • Package/Case: LQFP-48
  • Core: ARM Cortex M0+
  • Program Memory Size: 64 kB
  • Data Bus Width: 32 bit
  • ADC Resolution: 12 bit
  • Number of I/Os: 37 I/O
  • Data RAM Size: 8 kB
  • Supply Voltage – Min: 1.8 V
  • Supply Voltage – Max: 3.6 V